
Suzuki Vitara w gronie najlepszych pojazdów w dorocznym rankingu ADAC

Niemiecki automobilklub ADAC opublikował swój doroczny raport awaryjności samochodów osobowych, który objął 132 modele zarejestrowane po raz pierwszy w latach 2012 – 2019.
Wśród modeli najwyżej ocenianych pod względem bezawaryjności znalazło się Suzuki Vitara.
Pierwszy raport ADAC sporządziło w 1967 roku.
Niemiecki automobilklub ADAC liczy ponad 21 milionów członków i jest drugą tego typu organizacją na świecie, po amerykańskim automobilklubie AAA.
Pełny raport znajduje się na stronie www.adac.de
Jesień, zima, wiosna, lato – napęd na cztery koła przyda się przez okrągły rok
Suzuki oferuje samochody SUV w dwóch opcjach układu przeniesienia napędu, czyli tylko na przód lub na wszystkie koła. Koncern z Hamamatsu konsekwentnie i - co najważniejsze - od lat podkreśla, że napęd AWD ma wiele zalet.
Dowiedz się więcejSuzuki z nowym emblematem
Po 22 latach koncern Suzuki Motor Corporation na swoich produktach odświeża znak firmowy.
Dowiedz się więcejJak zwykle w październiku oszczędzaj z Suzuki
Zapraszamy wszystkich właścicieli jednośladów i ATV Suzuki do Autoryzowanych Serwisów japońskiej marki, gdzie od 1 października, na terenie całej Polski, rozpoczyna się kolejna odsłona cyklicznej i prowadzonej od wielu lat akcji „Październik miesiącem oszczędzania”
Dowiedz się więcejSuzuki Swift autem egzaminacyjnym (nie tylko) w Warszawie!
Od września warszawski WORD (www.word.waw.pl) korzysta z 32 egzemplarzy miejskiego modelu z Japonii podczas egzaminów na prawo jazdy kat. B.
Dowiedz się więcej