Ruszaj w trasę z Suzuki!

Ruszaj w drogę pełną przygód i poznaj turystyczne skarby ukrywające się w Polsce. Tutaj znajdziesz idealne trasy na motocyklowe wyprawy, które zrobią wrażenie na Tobie i Twoich towarzyszach podróży. Oprócz tego masz możliwość skorzystania z doświadczenia entuzjastów motocyklowych wypraw, którzy chętnie dzielą się swoim odkryciami i wskazówkami.

Na stronie mogą znajdować się rekomendowane przez użytkowników restauracje oraz miejsca noclegowe, jednak celem strony nie jest promowanie miejsc komercyjnych. W razie pytań zachęcamy do wysyłania wiadomości na adres mailowy motowycieczki@suzuki.com.pl.


Dodaj propozycję trasy

Kierunek Licheń Stary

607 KM 1 dni Kasia

Główną atrakcją jest Sanktuarium w Licheniu Starym, które wzbudzi wiele emocji w odwiedzających. Następnie odwiedzimy Jezioro Turkusowe, które nazywane jest "polskimi Malediwami". Udamy się również do schronu kolejowego w Jeleniu.

Województwo łódzkie też jest spoko! Kopalnia Bełchatów i okolice

184 KM 1 dni Tobiasz Kukieła (Jednoślad)

W województwie łódzkim kryje się wiele ciekawych miejsc, które warto jest odwiedzić. Podczas naszej wycieczki zobaczymy zabytki, pomniki historyczne oraz odwiedzimy restauracje ze smacznym jedzeniem.

Kruszwica - Mysia Wieża, Jezioro Gopło

525 KM 1 dni Tobiasz Kukieła (Jednoślad)

Głównym celem naszej wyprawy jest Kruszwica. Odwiedzimy tutaj Mysią Wieżę oraz jezioro Gopło. Rejon ten jest bardzo bogaty w jeziora, więc chcąc zostać dłużej w tym rejonie na pewno nie będziesz się nudzić.